Současný i minulý hardware Apple - PowerBooky

PowerBook 2400

PowerBook 2400
Foto: Apple

PowerBook 2400 byl určen jako náhrada za počítače PowerBook DUO něčím velmi malým a lehkým (vážil 2 kg). Ačkoliv byla klávesnice trochu menší, než byli uživatelé zvyklí, velmi rychle si tento model oblíbili. Apple dlouhou řadu let nevyrobil žádný přenosný počítač, který by mohl velikostí a lehkostí konkurovat tomuto modelu až do PowerBooku G3 (bronze). PowerBook 2400c byl určen na Japonský trh, kde byl velmi úspěšný. Prodeje ve státech už tak výrazné nebyly.

Informace o produktu PowerBook 2400

 

PowerBook 3400

PowerBook 3400
Foto: Apple

PowerBook 3400 s procesorem PowerPC 603e byl navržen jako laptop bez kompromisů a také se stal základem pro první počítač PowerBook G3, ve své době byl také nejvýkonnějším PowerBookem, který Apple kdy vyrobil a navíc netrpěl takovými problémy jako nešťastné PowerBooky 5300.

Informace o produktu PowerBook 3400

 

PowerBook 1400c/cs

PowerBook 1400c/cs
Foto: Apple

PowerBook 1400 byl prvním přenosným počítačem obsahujícím CD-ROM mechaniku, byl k dispozici v několika různých konfiguracích, včetně dvou typů obrazovek (pasivní a aktivní LCD) a třech rychlostech procesoru.

Informace o produktu PowerBook 1400c/cs

 

PowerBook Duo 2300c

PowerBook Duo 2300c
Foto: Apple

PowerBook DUO 2300 byl jediným počítačem Apple postaveným na DUO technologii s PowerPC procesorem. Až do uvolnění PowerBooku 2400 zde již nebyl žádný přenosný počítač s PowerPC procesorem od Apple, který by bylo možné zařadit do kategorie subnotebooků.

Informace o produktu PowerBook Duo 2300c

 

PowerBook 190cs

PowerBook 190cs
Foto: Apple

PowerBook 190 byl posledním modelem, který Apple postavil na 680x0 čipu. 190cs měl 8-bit pasivní barevný displej. Apple eliminoval interní modem a EtherNet a přinutil kupující aby si je dokupovali zvlášť. Protože PC karta používá 16-bitovou sběrnici, výkon EtherNetu je shruba o 25 % horší než na PB 540.

Informace o produktu PowerBook 190cs

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License