Současný i minulý hardware Apple - iPody Touch

iPod touch (5. generace)

iPod touch (5. generace)
Foto: Apple

V jednom velkém oznámení společně s iPhone 5, oznamoval Apple také nový iPod touch, již v 5. generaci. A je velmi zajímavý. Ještě tenčí než byl původní, nabízený ve čtyřech barvách - zelené, růžové, bílé, modré a černé. Novinkou jsou také nové sluchátka - Apple EarPods.

Informace o produktu iPod touch (5. generace)

 

iPod touch (4. generace)

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Apple představil 4. generaci iPodu Touch v 1. září 2010. Obsahuje kameru také v přední části kvůli FaceTime, Retina displej bez IPS obrazovky a podporuje nahrávání 720p videa v rozlišení 960x640 bodů pomocí zadní kamery. Nechybí čip A4, vestavěný mikrofon a třísměrný gyroskop.

Informace o produktu iPod touch (4. generace)

 

iPod touch (Konec roku 2009)

iPod touch (Konec roku 2009)
Foto: Apple

iPod touch (Konec roku 2009) je rychlejší a má dvojnásobnou kapacitu paměti než iPod touch (2. generace), kterou nahrazuje. Obsahuje také rychlejší grafický procesor. Dostupný je ve dvou variantách 32 GB a 64 GB v ceně 299 a 399 dolarů.

Informace o produktu iPod touch (Konec roku 2009)

 

iPod touch (2. generace)

iPod touch (2. generace)
Foto: Apple

Druhá generace iPodu touch byla uvedena v září 2008 a prakticky největším vylepšením nové verze oproti starší bylo snížení ceny. iPod touch (2. generace) použil některé designové prvky z nedávno vypuštěného iPhone 3G, včetně zapracování zaoblené zadní části. Uvedl také nový iPhone 2.0 OS, který dovoloval zákazníkům kupovat a stahovat aplikace přímo z iTunes App Storu. K dispozici byly tři modely: 8 GB za 229 dolarů, 16 GB model za 299 dolarů a 32 GB model za 399 dolarů. V září 2009 se všechny modely přestaly prodávat díky uvedení iPodu Touch (Konec roku 2009), kromě 8GB modelu, který se začal prodávat za sníženou cenu 199 dolarů.

Informace o produktu iPod touch (2. generace)

 

iPod touch

iPod touch
Foto: Apple

Nejzajímavější vlastností iPodu touch je jeho podobnost s iPhone, ve skutečnosti se jedna o iPhone bez telefonu a fotoaparátu, běhá s OS X, má 802.11n WiFi a je o trochu menší než iPhone. Oproti iPhone má několik trumfů: Je možné koupit 16GB verzi (iPhone má maximálně 8GB), Je o 1/3 tenčí.

Informace o produktu iPod touch

 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License