Současný i minulý hardware Apple

iPhone 5C

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Apple představil iPhone 5C společně s iPhone 5S v září 2013, kdy také oficiálně uvedl iOS 7, který bude k dispozici od 18. září.

Informace o produktu iPhone 5C

 

MacBook Pro s retina displejem únor 2013

MacBook Pro s retina displejem únor 2013
Foto: Apple

Stejně jako nižší řada MacBooků Pro byl i 15" MacBook Pro upgradován na novější procesor a byla snížena jeho cena. Jinak se jedná o totožný model, jako verze 15" MacBooku Pro z minulého roku.

Informace o produktu MacBook Pro s retina displejem únor 2013

 

MacBook Pro 13" s retina displejem únor 2013

MacBook Pro 13" s retina displejem únor 2013
Foto: Apple

Druhá verze MacBook Pro s Retina Displejem je pro tento typ počítače příliš honosné označení. Jedná se pouze o procesorový upgrade (nijak výrazný), Apple však také snížil cenu tohoto počítače, což už pro některé uživatele zajímavé být může.

Informace o produktu MacBook Pro 13" s retina displejem únor 2013

 

Mac mini (konec 2012)

Mac mini (konec 2012)
Foto: Apple

Současně s uvedení nových iMaců Apple představil také inovovanou řadu Maců mini. Apple je vybavil třetí generací dvoujádrových procesorů Intel Core i5 a čtyřjádrovými Intel Core i7 (které jsou 2x rychlejší oproti předchozí generaci) a s integrovanou grafikou se zvýší výkon o 65 %. Mac mini má standardně 4 GB 1600 MHz paměti s podporou až 16 GB. Nově obsahuje čtyři USB 3.0 porty, dále Thunderbolt, HDMI, SDXC slot, Gigabitový Ehternet a FireWire 800.

Informace o produktu Mac mini (konec 2012)

 

iMac (konec roku 2012)

iMac (konec roku 2012)
Foto: Apple

Kompletně nová řada iMaců  má skvělý displej s redukcí odlesků, rychlejší procesor, silnější NVIDA grafiku a inovativní ukládací prostor nazvaný Fusion Drive. Podle Apple je to nejpokročilejší stolní počítač, který Apple kdy vyrobil.

Informace o produktu iMac (konec roku 2012)

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License