Současný i minulý hardware Apple - Macintosh Centris

Macintosh Centris 660AV

Macintosh Centris 660AV
Foto: Apple

Tento počítač má stejný design jako Centris 610. Kromě rychlejšího 25 MHz CPU, 660AV obsahuje také 55MHz AT&T digitální signální procesor, přichází s GeoPortem - rychlým sériovým portem a má vzadu nový audio-video konektor. Pomocí vestavěných portů, může digitalizovat video. Silnější AV výkon v té době nabízela 40 MHz Quadra 840av.

Informace o produktu Macintosh Centris 660AV

 

Macintosh Centris 650

Macintosh Centris 650
Foto: Apple

Řada Centris vytvářela střední třídu počítačů mezi řadami Mac II a Quadra, velmi krátce žijící řada Centris byla uvedena v únoru 1993. Centris 650 používatel stejné chasi jako IIvx a IIvi. Některé modely měl procesory 68LC040 (bez FPU) pouze 4 MB RAM a žádný ethernet. Většina však měla plný procesor 68040 a ethernet, stejně jako 8 MB na základní desce.

Informace o produktu Macintosh Centris 650

 

Macintosh Centris 610

Macintosh Centris 610
Foto: Apple

Macintosh Centris vytvořil střední třídu počítačů mezi řadou Mac II a sérií Quadra. Velmi krátce produkovaná řada Centris byla předvedena v únoru 1993. Centris 610 uvedl nový styl casu, který byl později použit u Power Maca 6100. Narozdíl od Maců II a Quader, tento model měl tlačítko vypínání vepředu a nemůže být vypnutý z klávesnice. (Mnoho uživatelů často zvyklých pracovat s DOS stroji si toto tlačítko pletli s tlačítkem pro vysunutí diskety - ačkoliv jim nikdy dlouho netrvalo zjistit, na co to tlačítko ve skutečnosti je.)

Informace o produktu Macintosh Centris 610

 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License