Současný i minulý hardware Apple - MacBooky

MacBook White (Jaro 2010)

MacBook White (Jaro 2010)
Foto: Apple

Velmi potichu Apple vyměnil nejlevnější verzi přenosného počítače MacBook. Cena zůstává stejná, 999 dolarů. Ale mění se procesor za rychlejší 2,4 GHz, vyměňuje se grafická karta za NVidii GeForce 320M a zvyšuje se výdrž baterie na 10 hodin. Uživatele jistě potěší, že standardně se počítač dodává se 2 GB RAM.

Informace o produktu MacBook White (Jaro 2010)

 

MacBook (Konec roku 2009)

MacBook (Konec roku 2009)
Foto: Apple

Původní polykarbonový Mac notebook získal nový design, poprvé od té doby, co vyšel původní MacBook v květnu 2006. Ačkoliv je stálé bílý a vypadá jako vyrobený z plastu, nižší část skříně používá unibody design vyřezaný z hliníku - ale pokrytý bílým materiálem.

Informace o produktu MacBook (Konec roku 2009)

 

MacBook White (květen 2009)

MacBook White (květen 2009)
Foto: Apple

Zcela bez upozornění, Apple potichu aktualizoval nabídku bílých MacBooků koncem května. Aktualizovaný model měl trochu rychlejší procesor (o 6,5%) 2,13 GHz, používá rychlejší paměť (800 MHz místo 667 MHz) a má větší disk (160 GB) a poprvé se objevuje u MacBooku možnost 500 GB disku jako BTO.

Informace o produktu MacBook White (květen 2009)

 

MacBook White (nVidia, leden 2009)

MacBook White (nVidia, leden 2009)
Foto: Apple

Zcela neočekávaně Apple potichu změnil specifikace MacBooku White uprostřed ledna. Aktualizovaná verze má stejný 2.0 GHz CPU jako Unibody MacBook a stejný nVidia GeForce 9400M grafický procesor.

Informace o produktu MacBook White (nVidia, leden 2009)

 

MacBook White (říjen 2008)

MacBook White (říjen 2008)
Foto: Apple

Bez fanfár a ohlašování, Apple aktualizoval koncem května MacBook White. Aktualizovaný model má trochu rychlejší (6,6%) 2,13 GHz CPU, používá rychlejší RAM (800MHz oproti 667 MHz) a má větší pevný disk (160GB) a poprvé v řadě MacBook je zde volba 500 GB disk jako BTO.

Informace o produktu MacBook White (říjen 2008)

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License