Historické milníky Apple

30.11.2009: Quattro Wireless je koupeno Apple

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Apple kupuje za 275 miliónů dolarů společnost Quattro Wireless. Společnost Quattro Wireless je společnost zabývající se reklamou v mobilních zařízeních. Andy Miller, bývalý CEO Quattro Wireless se stává vice presidentem Mobile Advertising oddělení v Apple.

Podrobněji o události: Quattro Wireless je koupeno Apple

 

30.11.2008: Společnost Lala je koupena Apple

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Lala byl online hudební obchod, který byl vytvořen Billen Nguynem v Silicon Valley. Služba dovolovala členům si legálně vytvořet sdílený "playlist" (formálně nazvaný "rádiová stanice") jejich vlastní hudby uploadované na servery společnosti Lala. Pochopitelně, uživatelé měli možnost si zakoupit MP3, streamovat jednorázově hudbu či koupit si nové CD na Lala obchodě. Lala měla smlouvu s hlavními vydavateli a nabízela velký katalog alb ke streamování nebo koupi. Vlastní stránky společnosti Lala pak tvrdily, že mají licencováno více než 8 miliónů skladeb.

Podrobněji o události: Společnost Lala je koupena Apple

 

30.11.2009: iAd Producer

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

iAd Producer nabízí jednoduché prostředí pro tvorbu a sestavení interaktivního obsahu pro iAd. Atomaticky spravuje HTML5, CSS3 a JavaScript na pozadí vaší reklamy iAd a umožňuje vám tak vytvářet hezkou a animačně bohatou reklamu na kterou je snadné klepnout.

Podrobněji o události: iAd Producer

 

30.11.2009: iPad se začíná prodávat v ČR

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Od 30. listopadu 2010 se oficiálně začíná prodávat iPad v Česku. Cena byla stanovena okolo 12 500,- Kč ze nejlevnější verzi, iPad nebude blokovaný v bude v dostání u autorizovaných prodejců (iStyle, iWord, iSetos) a prodejnách Datart.

Podrobněji o události: iPad se začíná prodávat v ČR

 

30.11.2009: Společnost Intrinsity je koupena Apple

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Apple kupuje třetí společnost, která vyrábí polovodičové součástky v naprosté tichosti bez jakéhokoliv veřejného oznámení. Podle komise pro cenné papíry, Apple utratil téměř 325 miliónů dolarů za tuto společnost. Zaměstnanci společnosti od dubna začali pracovat u Apple.

Podrobněji o události: Společnost Intrinsity je koupena Apple

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License