Současný i minulý hardware Apple - iPhone

iPhone 5C

Image doesn't exist
Foto: Gandalf

Apple představil iPhone 5C společně s iPhone 5S v září 2013, kdy také oficiálně uvedl iOS 7, který bude k dispozici od 18. září.

Informace o produktu iPhone 5C

 

iPhone 5

iPhone 5
Foto: Apple

iPhone 5 byl představen na tiskové konferenci, kterou Apple svolal na 12. září 2012. Představil je s novým Apple A6 procesorem, který je 2x rychlejší má 2x rychlejší grafiku a je o 22 % menší. Na základě těchto informací specialisté vyvodili, že Apple pravděpodobně používá novou generaci ARM architektury Cortex-A15. Hlavním důvodem, proč si to specialisté myslí je v tom, že v současnosti jsou iOS aplikace optimalizované na 2 jádra. Vícejaderný procesor by tedy s výkonem příliš nepohnul.

Informace o produktu iPhone 5

 

iPhone 4S

iPhone 4S
Foto: Apple

iPhone 4S byl představen jako telefon pro celý svět (s podporou všech sítí) s osvědčeným Apple A5 procesorem a novou anténou, která dovoluje dvojnásobný přenos souborů oproti předchůdci. Úplnou novinkou je podpora rozpoznávání hlasu pomocí software od Siri, kterou Apple koupil rok před uvedením telefonu.

Informace o produktu iPhone 4S

 

iPhone 4

iPhone 4
Foto: Apple

Na červnovém WWDC 2010 Steve Jobs představil novou verzi iPhone a novinky jsou zde opravdu zajímavé. Nový iPhone 4 umožňuje video volání (Apple je označuje jako Face Time), využívá nový Retina display - displej s největším rozlišením, který byl kdy vyroben v telefonu. Výsledkem je jasný text, obraz i video.

Informace o produktu iPhone 4

 

iPhone 3GS

iPhone 3GS
Foto: Apple

Když byl v červnu 2009 iPhone 3GS uvolněn, měl lepší specifikace i více funkcí než jeho předchůdce iPhone 3G. Kromě CPU, GPU a kapacity, iPhone 3GS má také lepší fotoaparát s vyšší kapacitou a možností natáčet video, integrovaný magnetometr a ovládání hlasem. Dodával se se systémem iPhone OS 3.0 (který byl k dispozici i pro předchozí verzi iPhone a iPod Touch modely). Nový operační systém telefonu umožňoval nově také funkci kopírovat a vložit, trvalou možnost podlouhlé klávesnice, hledání a další. iPhone 3GS byl k dispozici ve tmavé a bíle barvě o kapacitách 16 a 32 GB za 199 a 299 dolarů se smlouvou. Bez smlouvy stále 599 a 699 dolarů.

Informace o produktu iPhone 3GS

 
 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License