Současný i minulý hardware Apple - iPad

iPad mini

iPad mini
Foto: Apple

Apple uvolnil dlouho očekávaný iPad mini.Je o 23 % tenčí a 53 procent lehčí než iPad 3. Nový iPad mini má 7,9" multi-Touch displej, FaceTime HD a iSight kamery a vydrží 10 hodin provozu na baterie. Současně také Apple ohlásil 4. generaci iPadu - iPad 4. Rozlišení tohoto iPadu je stejné jako u iPadu 2, ale při menším rozměru - 2/3 poslední verze iPadu. Již dlouho se spekulovalo o tom, že se iPod touch zvětší. Nakonec se Apple rozhodl pro obojí, zvětšil iPod touch a ten tak s retina displejem získal rozlišení 1136x640 a o měsíc později zmenšil iPad při zachování poměru 4:3 a původního rozlišení 1024x768 bodů.

Informace o produktu iPad mini

 

iPad 4

iPad 4
Foto: Apple

Zatímco iPad mini získal veškerou pozornost Apple, jen jako by mimochodem, Apple představil také vylepšený iPad - iPad 4. Opět s 9,7" displejem, opět Retina dsiplej, ale s A6X čipem, FaceTime HD kamerou a bezdrávovým spojení. Jak iPad mini, tak iPad 4 přichází s iOS 6. Oproti A5X čipu je A6X čip dvakrát rychlejší v CPU výkonu, ale i výkonu GPU. Výdrž baterie nového iPadu 4 je stejná jako u předchozího modelu, navíc přibyla podpora dalších LTE sítí. Pochopitelně nechybí nai Lightning konektor.

Informace o produktu iPad 4

 

iPad 3. generace

iPad 3. generace
Foto: Apple

Apple po týdnech spekulací představil nový iPad, vypustil z názvu číslovku a označuje jej prostě jako iPad, abychom se vyhnuli komplikacím ve vysvětlování, bude tento iPad označován jako iPad 3. generace. Navzdory spekulacím však nechybělo tlačítko home. iPad 2 místo toho přišel s Retina Displejem, vylepšeným procesorem, 5Mpx fotoaparátem schopným videa, podporou 4G LTE technologií (avšak díky použitým frekvencím pouze pro USA a Kanadu, není jisté zda zde bude pro Evropu jiný model s jinými frekvencemi)

Informace o produktu iPad 3. generace

 

iPad 2

iPad 2
Foto: Apple

iPad 2 byl představen ve dvou barvách - černé a bíle a bude k dispozici jak v sítích AT&T, tak u Verizonu od 11. března. Kdy dorazí do českých zemí se dosud neví. Tato generace iPadu má kompletně nový (tenčí) design, rychlejší dvoujaderný A5 procesor a dvě video kamery.

Informace o produktu iPad 2

 

iPad

iPad
Foto: Apple

Apple událost s názvem "Come see our latest creation" (Podívejte se na náš poslední výtvor) představila tablet od Apple. Je k dispozici v několika konfiguracích od 16 GB verze za 499 dolarů až po 64GB verzi s WiFI a 3G telefonem. Současně s telefonem byl představen iBooks - nová aplikace Apple, umožňující číst elektronické knihy. Apple zde představoval nový (nebo skoro nový) formát elektronických knih, který umožňoval také interaktivitu.

Informace o produktu iPad

 

Důležité upozornění: Přestože bylo věnováno maximální péči tomu, aby údaje uvedené u jednotlivých modelů bylo maximálně přesné, mohla se vloudit chyba. V takovém případě použijte e-mail malenovinky (zavináč) firstnet (tečka) cz nebo emailový formulář. Pro zaručení přesnosti má každá z položek jednu z následujících ikon.

Označující, že produkt nebyl řádně revidován. Mohou se v popisech objevovat chyby jak v parametrech, tak různé překlepy či může chybět popis produktu.

Označující, že produkt byl revidován jedním uživatelem. V této fázi by měl mít produkt již hotové všechny popisky a opraveny nejzásadnější chyby.

Označujícící, že produkt byl revidován více uživateli a měl by tedy obsahovat zaručené a přesné údaje bez chyb. Záznam o produktu by tedy měl být také kompletní. Tento stav získá záznam, o kterém jeden či více uživatelů prohlásí, že je v pořádku.

 
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License