Poslední zprávy o tom, co Apple uvede 27. ledna

Poslední zprávy o tom, co Apple uvede 27. ledna

V pondělní zprávě na foxnew.com se uvádí, že podle anonymního stroje Apple uvede svůj tablet, iPhone 4 a iLife 2010.

Clayton Morris tvrdí, že v tiskové zprávě se Apple zaměří na tři produkty, ale nebude mezi nimi nový hardware pro iPhone (s tím se počítá spíše na léto). Morris tvrdí, že čas od času Apple změní názor a uvede produkt na poslední chvíli. Poznamenal, že v září při uvedení iPodu byl iPod touch uveden bez fotoaparátu, díky technickým problémů. Zdroje prozradili AppleInsider, že Apple stále plánuje přidat fotaparát k budoucím iPodům touch.

Podle zprávy a také podle spekulací ze začátku měsíce, Apple může začít prodávat multitouch verzi iWorku při uvedené tabletu. Nebylo jasné, zda bude iLife 2010 k dispozici i pro tablet.

V pondělí začal Apple rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci "Apple Event" do Yerba Buean Centra umění v San Franciscu. Společnost používá větu "Přiďte se podívat na naše poslední výtvory" a zve vybrané členy tisku. V pozvánce je na barevných flecích umístěno logo Apple. Tiskovka začíná v 10 hodin pacifického času (19:00 v Praze).

Minulý měsíc byli vybraní vývojáři požádání, aby si připravili celoobrazovkové demonstrace jejich iPhone aplikací pro veřejnou prezentaci. Podle zpráv pracují s novými vývojářskými nástroji - iPhone OS 4.0, který zahrnuje simulátor zaměřený pro jednodušší adaptaci software na různé velikosti obrazovek.

Poslat Poslední zprávy o tom, co Apple uvede 27. ledna na facebook
Publikováno 30.11.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License