Společnost Aspyr Media oznámila Star Wars Battlefront

Společnost Aspyr Media oznámila Star Wars Battlefront

Aspyr Media uvedla na trh akční hru s multiplayerem, ale i pro jednoho hráče pro Maca, která by se měla objevit v obchodech 23. července. Star Wars Battlefront která dovoluje hráčům znovu prožít všechny epické bitvy z klasických, ale i nových StarWars trilogiích, byla pro Mac vytvořena v Beenox Studios a licencována LucasArts.

Hráči se mohou podílet na všech Star Wars bitvách jako nikdy dříve. Hráči si mohou vybrat ze 20ti rozdílných typů vojáků čtyř "ras": Rebelů, Imperiální armády, Klonů a Droidů. Typy vojáků zahrnují standardní pěšáky, průzkumníky, těžké zbraně a piloty. Každý voják má specializované schopnosti a svobodu v používání věží na bitevním poli, stejně jako 25 pozemních a vzdušných strojů, včetně AT-ST a X-wing, speederu a masivní republikové lodi, která pojme až 5 různých vojáků. Teamová hra obsahuje množství unikátních lokací přes 10 planet, všetně Hoth, Geonosis a Endoru.

Aplikace vyžaduje Mac OS X 10.3.6 nebo pozdější, procesor PowerPC G4/G5 o frekvenci 1GHz a vyšší, 256MB (doporučeno 512MB) paměti, 2,7GB volného místa na disku, grafické karty Radeon 8500 nebo GeForce4 MX a lepší, 64MB video RAM nebo více, DVD mechaniku.

Hra vás bude stát 49.99 dolarů na stránkách Aspyr Media.

Poslat Společnost Aspyr Media oznámila Star Wars Battlefront na facebook
Publikováno 30.11.2004
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License