Roxio připravuje Toast 7 pro vypuštění

Roxio připravuje Toast 7 pro vypuštění

Think Secret přišel s informací, že Roxio připravuje novou verzi programu na vypalování CD/DVD na září. V současné době je Toast v pozdní beta verzi a zaznamenává mnoho nových funkcí.

Toast 7 bude obsahovat rozšířenou podporu DivX formátu a bude obsahovat dosud nevypuštění DivX 6 kodér podporující HD. Softare bude také umět konvertovat DivX na DVD a vytvářet DivX disky pomocí jednoho klepnutí.

Dolby Digital kódování a dekódování bude také podporováno v Toastu 7, stejně jako OGG a FLAC audio CD a audio DVD. Toast bude také umět konvertovat audio mezi těmito formáty a obsahovat mnoho voleb jak s těmito formáty pracovat..

Toast 7 bude také umět konvertovat video mezi různými formáty, včetně DV, DV 16:9, HDV 720p, HDV 1080i, QuickTime, MPEG-4, H.264, 3G, DivX včetně konverzi videa pro Sony Playstation Portable a iTunes.

Nové nastavení nabídky pro vide DVD a CD obsahuje automatické a vlastní nastavení kódování, stejně jako jednoduché témata jako u iDVD. Interface Toastu 7 bude jinak více méně totožný s jeho předchůdcem.

Poslat Roxio připravuje Toast 7 pro vypuštění na facebook
Publikováno 30.11.2004
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License