ProCare 2.0, After Effects 7

ProCare 2.0, After Effects 7

Apple opozdil ProCare 2.0 podporu z neznámých důvodů. Zdroje uvádějí, že ProCare 2.0 byl původně plánována na začátek roku.

A o co jde? V současnosti Apple ProCare služby umožňují zákazníků rezervovat si čas s Mac Géniem až se sedmi denním předstihem, získat jednu hodinu školení, přednostní opravy a převod souborů ze starého Maca do nového.

Nové služby ProCare 2.0 mají zahrnovat podporu více Maců pod jedním účtem a vyladění systému jednou ročně. Cena ProCare je stanovena na 99 dolarů, stejně jako chystaná nová "verze".

Adobe After Effects
Adobe včera vypustilo After Effects 7 pro své klienty na Windows i Macovi. Nová verze obsahuje unifikovaný uživatelský interface, integraci s Photoshopem CS2, HDR podporu, podporu Adobe Bridge a další.

After Effects 7, který je ekvivalentem Applovského Motion stojí 699 dolarů ve standardní verzi a 999 dolarů v prémiové verzi (s podporou HDR a dalších funkcí).

Applr prodává Motion jako součást balíku Final Cut Studio za 1299 dolarů. Adobe aby nezůstalo pozadu nabízí Creative Suite Production Studio ve verzi pouze pro Windows s After Effects 7, Premiere Pro 2.0 a Photoshop CS2 za 1199 dolarů. Prémiová verze After Effects 7 Professional a zbytek CS2 balíku je dostupný za 1699 dolarů.

Apple prý také nechce zůstat pozadu a plánuje významný upgrade Final Cut Studia na National Association of Broadcasters v dubnu.

Poslat ProCare 2.0, After Effects 7 na facebook
Publikováno 30.11.2005
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License