Podvržený email zlobil akcionáře Apple

Podvržený email zlobil akcionáře Apple

Akcie Apple klesly o 2,2 % po té, co se na stránkách Engadget objevila zpráva, že podle interního oběžníku iPhone bude prodáván až v říjnu a Leopard až v lednu. O hodinu později, kdy tato informace "unikla z Apple", přišel email ve kterém Apple, nyní již oficiálně, uvádí že plán uvedení iPhone a Leoparda se nezměnil.

Otázkou stále zůstává, nakolik ta původní informace byla podvržená a nakolik pravdivá. Připomeňme situaci okolo Apple TV, kdy měsíc před uvedením Apple TV kolovaly informace o tom, že Apple nestihne produkt uvést na trh ve slibovaném termínu, zatímco Apple jakékoliv zdržení popíral. Teprve den před očekávaným uvedením Apple TV potvrdil, že produkt nestihne uvést na trh a že se opozdí.

V tomto případě to však vypadá, že situace je opravdu trochu jiná. Podle všeho někdo rozeslal tuto zprávu všem zaměstnancům Apple, zřejmě se někomu podařilo dostat na interní mailový server Apple a pod hlavičkou společnosti informovat všechny zaměstnance. Apple pochopitelně řeší, komu se podařilo oklamat jejich emailový server.

Poslat Podvržený email zlobil akcionáře Apple na facebook
Publikováno 30.11.2006
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License