Nový Mac mini má převzít kontrolu nad obývacím pokojem

Nový Mac mini má převzít kontrolu nad obývacím pokojem

Apple Mac mini se má znovuzrodit jako skutečné mediální centrum, jak to také s ním bylo zamýšleno. Nový Mac mini projekt s kódovým označením Kaleidoscope bude obsahovat Intelovský procesor a obsahovat Front Row 2.0 a TiVo podobné DVR.

Ačkoliv rychlost a model Intelovského procesoru pro nový Mac mini není dosud známa, zdroje potvrzují, že Mac mini bude k dispozici na Macworld Expu v San Franciscu.

Nový Mac mini také má obsahovat vestavěný iPod dock. Další podrobnosti o hardware jsou zatím nejasné - včetně toho, jestli Mac mini bude schopen nahrávat video přímo nebo bude třeba přídavné zařízení.

Není ani jasné, jestli se Apple nerozhodne vyměnit 2,5" pevný disk za 3,5", čímž by získal nejen větší kapacitu, ale hlavně vyšší rychlost. Na druhou stranu by to vedlo k nepochybně většímu Macu mini.

Specifikace ohledně Front Row 2.0 a Apple DVR aplikací je také velmi skoupá, ale zdroje se znalostí o projektu tvrdí, že se jedná o aplikaci, která je schopna porazit TiVo.

Zatímco Apple překvapil pozorovatel tím, že začal dodávat Front Row společně s aktualizovanými iMacy, záměr Apple s mediálním centrem je jasný již několik let. Viditelnější začal být v době, kdy Apple poprvé přišel s macem mini a zákazníci jej začali připojovat k domácímu kinu a instalovat jej do automobilů.

Poslat Nový Mac mini má převzít kontrolu nad obývacím pokojem na facebook
Publikováno 30.11.2004
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License