Každá nová verze Mac OS X je rychlejší na starším hardware

Každá nová verze Mac OS X je rychlejší na starším hardware

Wallace Wang, píšící pro CNET komentoval Visty komentoval příchod nového operačního systému od Microsoftu. Největší problém nevidí v pozdním uvolnění systému až v lednu 2007, ale v tom že po tak dlouhém zpoždění si Microsoft musí být zcela jistý, že Visty fungují. Nebude nic horšího než po pěti letech zjistit, že byl vypuštěn chybový operační systém, které nabízí pouze drobné vylepšení oproti Windows XP.

"Místo rušení funkcí, které mají zaručit, že Vista bude k dispozici včas, by se měl Microsoft zamyslet nad optimalizací Visty. Každá nová verze Mac OS X od verze 10.1 přidávala nové funkce, zatímco můj prastarý iBook G3 byl rychlejší a rychlejší. U Mac OS X není lepší upgrade operačního systému než urychlení na starém počítači při získání nových funkcí."

"U Windows je to přesně naopak. Každá následující verze operačního systému potřebovala silnější hardware a fungovala stále pomaleji. Je nemyslitelné spouštět Visty na systému, který byl původně určen pro Windows 98 dokonce ani pro Windows XP. Vůbec nezáleží na tom, kdy Microsoft uvolní Visty, fakt že nebude fungovat na současných strojí znamená, že Visty selhaly," píše Wang.

Poslat Každá nová verze Mac OS X je rychlejší na starším hardware na facebook
Publikováno 30.11.2005
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License