Intel představil Viiv technologii

Intel představil Viiv technologii

Intal na Consumer Electronics Show (CES) včera odhalil dvě platformy a další technologie, které poskytují základ pro digitální zábavu a bezdrátové laptopy - včetně velmi výkonného a nízkoenergetického Intel Core Duo procesoru.

PC vybavené technologií Viiv napomůže snadnějšímu stahovaní, ukládání, prohlížení, správy a sdílení všech druhů multimediálních informace na TV, PC laptopech a hand-heldech.

Intel také oznámil nové Centrino Duo mobilní technologii, která vylepšuje výkon a životnost baterií pro bezdrátové laptopy.

"S našimi novými platfomami budeme schopni nejen poposunout bezdrátové počítače, ale také vylepšujeme digitální zábavu o několik kroků vpřed." prohlásil Otellini.

Intel Viiv technologie obsahuje balík hardware Intelu a software, který společně s Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 proklestí cestu k dokonalým zážitkům. Nové PC postavené na Intel Pentium D, Pentum Processor Extreme Edition a Intel Core Duo procesorech bude schopno reagovat na mnoho funkcí, ceny a stylového designu

Poslat Intel představil Viiv technologii na facebook
Publikováno 30.11.2005
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License