Demoverze hry Halo konečně k dispozici

Demoverze hry Halo konečně k dispozici

Po více než roce a půl co byla hra oficiálně publikována na Macovi, Macsoft uvolnil demo verzi této akční hry vyrobené společností Bungie. 122MB demo je k dispozici na stránkách macgamefiles.com.

Hra má zajímavou historii. Nejdříve byla vyvíjena společností Bungie - společnosti která přišla se hrami Myth a Marathon. Krátce po oznámení Halo byla společnost koupena Microsoftem jako společnost, která bude vyvíjet hry pro Xboxy.

Dlouho po té, co se Halo objevilo na Xboxech vznikla PC verze. Macsoft získal licenci na tuto hru až pár měsíců po té, co se objevila PC verze v roce 2003. Bungie publikovalo Halo 2, zatím však pouze pro Xbox.

Podle informací, které prozradil Bill Gates Time magazínu, Bungie pracuje na hře Halo 3 pro další generaci Xboxů 360, který by se měl na trhu objevit koncem tohoto roku.

Požadavky na hru jsou G4/1GHz nebo rychlejší, Mac OS X 10.2.8 nebo novější, 256MB RAM a 3D grafickou kartu s 32MB VRAM. Upřímě všem doporučuji alespoň 512MB RAM, protože jinak se vám hra moc nepoběží.

Poslat Demoverze hry Halo konečně k dispozici na facebook
Publikováno 30.11.2004
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License