Backup 3, .Mac Widgety velmi brzy

Backup 3, .Mac Widgety velmi brzy

Jelikož Apple zrušil podporu pro Virex u .Mac klientů a následně nekompatibilitě Mac OS X 10.4 s touto antivirovou utilitou, Apple začal pracovat na posílení služeb nabízených .Mac. Dvě komponenty, Backup 3 a .Mac Tiger Widget jsou očekávány již velmi brzy.

Backup 3 s kódovým označením Predator by se měl objevit koncem tohoto měsíce. Zdroje tvrdí, že je již připraven. Software byl testován již řadu měsíců a vypuštění se oddálilo až z března, aby se zajistila plná kompatibilita s Mac OS X 10.4.

S verzí 3, Backup získa mnoho nových funkcí které prezentují software jako velmi spolehlivou zálohovací utilitu. Backup 3 je schopen v mnohém nahradit Dantz Retrospect 6.0 Home Edition.

Po spuštění Backup 3, který změnil ikonku deštníku z fialové na uranžovou, se zobrazí Úvodní okno s nabídkou předvolených Backup plánů, stejně jako volby pro import souborů, místa určení a plány z Backup 2.

Čtyři přednastavené scénáře umožňují zálohovat domovský adresář na CD nebo DVD, zálohovat osobní data a nastavení na iDisk, zálohovat iLife data na CD nebo DVD a zálohovat koupenou hudbu na CD nebo DVD.

Poslat Backup 3, .Mac Widgety velmi brzy na facebook
Publikováno 30.11.2004
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License