Aktualizace Mac OS X 10.4.7 vylepšuje zvuk

Aktualizace Mac OS X 10.4.7 vylepšuje zvuk

Připravovaná aktualizace Mac OS X 10.4.7, která se má objevit během několika týdnů má přinést vylepšení zvuku pro mnoho aplikací společnosti Apple.

Specificky, lidé, kteřé testovali poslední pre-release Mac OS X 10.4.7 tvrdí, že nabízí opravy pro přehrávání hudby v iTunes, Final Cut Pro, Soundtrack a QuickTime. Také je vylepšený přenos souborů přes Bluetooth, synchronizace mobilních telefonů a párování myší.

Aktualiyace systému je zatím stále ještě ve fázi vývoje již několik měsíců. Poslední verze byla ze čtvrtku ve formě Mac OS X 10.4.7 (build 8J2133 pro Intel a 8J133 pro PowerPC).

Další opravy zahrnují ukládání Adobe a Quark dokumentů na AFP síťové disky, synchronizaci souborů a dalších dat na .Mac a využití iChatu pro vytváření chatovacích místností přes AIM protokol.

Dalším vylepšením je práce s PDF v aplikacích jako iCal a iPhoto, imporotování do Kynote 3, zajištění ikon aby byly správně umístěny na ploše, importování a odstraňování písem z Apple Font Book aplikace.

Podle testerů Apple již dokončil kompletní dokumentaci Mac OS X 10.4.7, takže předpokládají, že uvolněna bude během pár dnů.

Poslat Aktualizace Mac OS X 10.4.7 vylepšuje zvuk na facebook
Publikováno 30.11.2005
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License